Paulina 

  

   

Nazywam się Paulina Żywień i jestem mieszkanką Wrocławia zakochaną w fotografii od wielu lat. Posiadam dyplom fotografa zdobyty w Szkołach Artystycznych ROE. W "chwytanie" chwil wkładam całe swoje serce, umiejętności i uwagę. Pracowałam już wielokrotnie z  modelami i modelkami, również młodszymi. Uwielbiam za pomocą zdjęć przekazywać widzom uczucia i emocje jakie wyraża model, sytuacja, a nawet miejsce. Dokładam wszelkich starań, by moja fotografia pokazywała coś więcej niż zapis obrazu.

 

Oprócz fotografii interesuję się również fantastyką i podróżami, co staram się łączyć. Coraz częściej  wykorzystuję elementy  fantastyki w swoich fotografiach nadając im niezwykły klimat, co mogą Państwo zobaczyć na mojej drugiej stronie fantimage.pl

 

Zachęcam do zapoznania się z moimi fotografiami w Portfolio i skorzystania z usług jakie Państwu oferuję. Obiecuję, że nie zawiodą się Państwo podczas współpracy ze mną, ponieważ bardzo poważnie podchodzę do powierzonych mi zadań, a Państwa  zadowolenie jest dla mnie niezwykle ważne.